Akvelīna Līvmane viesojās Ainažu bibliotēkā

Sasildi rokas pīlādzī,

Atbrauc pie manis uz rudeni!

/O.Vācietis/

15.oktobrī Ainažu bibliotēkā viesojās aktrise un astroloģe Akvelīna Līvmane. Lai radītu noskaņojumu  bibliotēkā, katru lasītāju sagaidīja neliels pārsteigums – ābols ar lapiņu, kurā bija noslēpies Ojāra Vācieša dzejoļa citāts par rudeni.

Sarunas gaitā māksliniece pastāstīja, gan par savu radošo dzīvi, gan par sarakstītajām grāmatām un kalendāriem. Akvelīnas aizraušanās ir dažādu dabisku eļļu pielietošana ikdienā. Arī pasākuma dalībnieki varēja ar  tām  iepazīties. Ēteriskās eļļas attīra gaisu un iznīcina mikrobus. Ar spēcinošiem vārdiem Akvelīna aicināja būt atvērtiem, domāt pozitīvas domas. Domājot labas domas ir jāpieturas, kaut vai pie koka lapas un jābūt cerībai uz labāku. Jāmēģina sasniegt mieru sevī!  Jāmāk piedot, gan sev, gan citiem!

Klausījāmies aktrises izpildījumā fragmentu no Imanta Ziedoņa dzejoļa, kā arī smieklus raisīja atraktīvi  norunātais fragments par  Jezupu.

Akvelīna Līvmane ar savu talantu izstaro neizsmeļamu pievilcību, dvēseles dziļumu un gara spēku!

Paldies māksliniecei par pozitīvo un iedvesmojošo sarunu!

Sanita Kānīte

Ainažu bibliotēkas vadītāja.