Jaunākās grāmatas

Aktualitātes

6.oktobrī pēcpusdienā sanāca grāmatu draugu kopa ‘’Noskaņa’’
09.10.2012


. Sasita, saārdīja
Rudens tumsas vientulību
Draugu saruna
/Basjo Macuo /

Uz šīs rudens krāsu un dzejas dienu nots notika domubiedru tikšanās Salacgrīvas bibliotēkā. 6. oktobrī pēcpusdienā sanāca grāmatu draugu kopa ‘’Noskaņa’’. Tikšanās tēma bija „atskaites” par pavadīto vasaru, bet tikko pagājušo dzejas dienu tuvums neļāva aprobežoties ar to vien. Tā kā mūsu pulkā ir radoši biedri, klausījāmies oriģināldarbus, šajā vasarā tapušus. Priecājāmies par Daugavpils dzejniekiem – viņiem jau daudzus gadus iznāk krājums ‘’Dzejas dienas’’ ar novada literātu jaunajiem darbiem.

Stāstos par vasaru izskanēja daudz prieka par ekskursijās redzēto, piedzīvoto, dzirdēto. Un tas viss galvenokārt tepat Latvijā .Taču kopīgi aizceļojām arī uz Stokholmu (bildēs).

Neizpalika arī praktiskās lietas – rokdarbi, dārzkopība, konservēšana. Čaklākie biedri bija atnesuši līdzi savus meistardarbus burciņās. Tos mēs kopīgi nodegustējām. Īpaša atzinība zemeņu ievārījumam un čiekuru sīrupam. Ļoti mīļš bija dārzeņu groziņš un gailenītes.Bija garšīgi! Sapratām, ka esam dažādi un tas jau ir tas interesantākais tiekoties!Apmainījāmies ar receptēm, turpmāk bagātināsim katrs savas ģimenes galdu!

Runājāmies arī par dabas tēmām par to, ka abinieku mēra dēļ gandrīz izzudušas vardes un krupji, ka savairojušies gliemeži. Dažiem bija arī pārsteigums, ka spāres ir gandrīz divdesmit sugu tepat Salacgrīvas novadā, jo tās taču ir tik līdzīgas!

Secinājums- vasara tomēr ir par īsu un neviens nezina, kur tā Palikusi! Tikšanās sagādāja daudz prieka par atkalredzēšanos un jaunu biedru mūsu pulkā. Liels paldies bibliotekārei Mārai par to, ka sapulcināja mūs kopīgā pasākumā!

Norunājām tikties nākamajā pasākumā 3. novembrī plkst.15 , lai tiktos ar valmierieti , mākslinieci Ievu Lūsīti, kuras skaistos, interesantos, greznos darbus varam pagūt apskatīt Salacgrīvas bibliotēkā izstādē „DESMIT CENTIMETRI DZIJAS„

Ilze Majore,
„Noskaņas" dalībniece      Atpakaļ
<< Maijs 2023 >>
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Kur Jūs iegūstiet informāciju par Salacgrīvas bibliotēkas pakalpojumiem?

Klātienē bibliotēkā
Bibliotēkas mājaslapā
Bibliotēkas sociālajos tīklos
Vietējā avīzē
Citur

Apskatīt rezultātus


 
 
Limbažu novada aktualitātes
 
 
Alojas, Krimuldas, Limbažu un Salacgrīvas novada laikraksts
 
Latvijas kultūras datu portāls