Improvizācijas leļļu teātra studija “ILze” ar pirmizrādi “Meža detektīvs” viesojas Tūjā
29.07.2021

Saulainajā 22. jūlija rītā Brīvdabas kino un sporta laukumā pie Tūjas bibliotēkas notika liela rosība. Pateicoties Tūjas bibliotēkas vadītājas Zeltītes atsaucībai un atbalstam pirmo reizi tika iemēģināts jaunais laukums ar leļļu teātra pirmizrādi “Meža detektīvs”.

Ciemos atbraukušas Improvizācijas leļļu teātra studijas “ILze” lelles, kopā ar izrādes autorēm Ilzi un Mārīti. Smaidīgas ierodas ģimenes ar bērniem. Leļļu teātris te viesojās pirmo reizi. Mazie un lielie skatītāji ar lielu interesi sekoja līdzi divu nešķiramu draugu, Baltās žurkas un Sivēna piedzīvojumiem Tūjas jūrmalā un priežu mežā. Bērni aktīvi līdzdarbojās izrādē, lai palīdzētu ātrāk atrast vieglprātīgo Sivēnu, kurš aizskrēja līdzi Spārītēm uz mežu.

Pēc izrādes bērni darbojās radošajā darbnīcā, izgatavojot sev pirkstiņlelles. Mazās lellītes sanāca ļoti skaistas - tauriņi, lapsiņas u.c. Vēl šajā skaistajā dienā bērni varēja lepoties ar krāšņiem sejas un hennas zīmējumiem.

Svētku prieks un smiekli piepildīja laukumu.

Arī leļļu teātra meitenes bija patīkami pārsteigtas par kuplo apmeklētāju skaitu un aktīvo skatītāju līdzdarbošanos izrādē. Paldies ikvienam par skaisto dienas sākumu!

Indra Ozola (teātra studijas aģente)
Foto : I.Ozola un A. Tomsone