Inta Purvs Salacgrīvas bibliotekā
17.09.2012

Es drošu soli dzīvē eju,
Jo zinu -
Dievs man blakus iet.
Viņš noliecas pie sīkas zāles,
Ko ceļa malā augam vied,
Un viņa mīlestības gaismā
Mums abām jāuzzied!
/  I.Purvs /

Ar šim dzejas rindām no dzejoļu krājuma 'Jāuzzied ', iesākās gadskārtējā tikšanās ar tālo viešņu no Toronto. Šķiet, laiks nespēj lauzt Intas Purvs gara stiprumu, kaut pārdzīvots daudz!

Salacgrīvas bibliotēkas literārā klubiņa "Noskaņa "dalibnieki ieinteresēti klausījās  par  Intas 18 gadu  ilgo darbu  izdevumā  "Daugavas Vanagu Mēnešraksts", kurš iznāca  līdz šim  ārzemēs. Tagad Inta  atdod darbu latviešiem Rīgā. Tas dos iespēju mums visiem  izdevīgāk abonēt un iegādāties šo Mēnešrakstu! Latvijas  bibliotēkas to saņemšot bez maksas! Pateicamies  redkolēģijai  un sponsoriem par to un gaidīsim!  Protams, tiek atdots  tikai galvenās  redaktores lielais darba apjoms, ko  dzejniece veica ilgus gadus, darbu redakcijas kolēģijā I. Purvs apsolījās turpināt!

Interesanti izvērsās saruna par latvietības uzturēšanu Kanādā, par latviešu valodas kultūru uc. jautājumiem. Inta Purvs  aktīvi ir iesaistījusies komitejas darbā, kas apzin 200  jauniešus no Latvijas, kuriem tiek dota iespēja 2 gadus dzīvot  un strādāt Kanādā. Protams, Inta  veikusi vēl daudz ko citu, visu mazā avīzes rakstā pat nav iespējams uzskaitīt!

Inta Purvs lasīja mums savas draudzenes  Skaidrītes Kaldupes jaunākos dzejoļus.

Tālā viešņa pati gatavo izdošanai savu otro dzejas krājumu, kuru mēs visi ar nepacietību gaidīsim!
 Salacgrīvas bibliotēkas kolektīva vārdā pateicos  Sarkanā Krusta aktīvistei Ligitai Šteinai par kopā pavadīto pēcpusdienu un Intas Purvs pavadīšanu pie mums!

Pateicamies Intai Purvs par dāvinājumu Salacgrīvas bibliotēkai - grāmatu  ' Degsme"! Ir jauki un patīkami atkal satikties! Gaidīsim dzejnieci atkal pēc gada!

Salacgrīvas bibliotēkas abonementa vadītāja
Māra Apine