Jaunākās grāmatas

Aktualitātes

109697

Ziemassvētki Ainažu bibliotēkā
19.12.2019


 

Sanāksim kopā un iedegsim prieku, –

Egles zaļajos zaros tā svecītes liek.

No tīrā un klusā Ziemsvētku sniega

Baltākas domas un lūgšanas tiek.

                                     /Lija Brīdaka/

       12. decembrī Ainažu bibliotēkā sirsnīgu Ziemassvētku noskaņu radīja pasākums “Sanāksim kopā un iedegsim prieku!”. Lasītāju klubiņa ,”Vārds” dalībniekus ar brīnišķīgiem priekšnesumiem priecēja Salacgrīvas novada Mūzikas skolas audzēkņi Līga Anna Maurīte, Mārtiņš Hincenbergs, Henrijs Bergs, Mare Malvīne Īstenā, Ilze Matilde Andersone un pedagoģes Katrīna Borozdina, Anda Ristameca.

       Priecīgas noskaņas raisīja atkaltikšanās ar bibliotēkas draugu un atbalstītāju kapteini Ivaru Braunu! Ziemassvētki ir mīlestības, gaišuma un piedošanas laiks. Cilvēki šajā laikā kļūst labestīgāki, dāsnāki un atvērtāki pasaulei. Tas ir laiks, lai paveiktu kādu labu darbu un iepriecinātu savus līdzcilvēkus, palīdzētu sirdīs iedegt cerību un gaidas pēc Ziemassvētku brīnuma. Kopīgās sarunās pie kafijas tases atcerējāmies notikumus, kas risinājušies gada garumā un veltījām viens otram sirsnīgus vārdus.

       Gada nogalē vēlos teikt lielu paldies visiem mūsu bibliotēkas apmeklētājiem un lasītājiem – būsiet vienmēr sirsnīgi gaidīti bibliotēkā! Paldies dāsnajiem grāmatu dāvinātājiem  – tādējādi iepriecinot bibliotēkas lasītājus! Paldies Salacgrīvas novada domei par atbalstu!

Paldies par kopā būšanu! Lai gaiši Ziemassvētki un piepildās skaistākie Ziemassvētku sapņi! Jaunajā 2020. gadā daudz prieka un laimes!

Sanita Kānīte

Ainažu bibliotēkas vadītāja
      Atpakaļ
<< Septembris 2021 >>
POTCPSSv
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Kā Jums patīk bibliotēkas atjaunotā mājas lapa?

Patīk
Nepatīk
Iepriekšējā patika labāk

Apskatīt rezultātus


Salacgrīvas administrācija
 
 
Limbažu novada aktualitātes
 
 
 
Alojas, Krimuldas, Limbažu un Salacgrīvas novada laikraksts
 
Latvijas kultūras datu portāls