Jaunākās grāmatas

Aktualitātes

82440

Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļa Salacgrīvas bibliotēkā
15.11.2017


     Ziemeļvalstu Bibliotēku nedēļa ir projekts, ko Ziemeļvalstīs administrē Biedrības Norden asociācija, bet Latvijā - Ziemeļu Ministru padomes birojs sadarbībā ar Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu Literatūras centru un biedrību Norden Latvijā. Ziemeļvalstīs projekts norisināsies jau 21. reizi, Latvijā  - 20. reizi. Nedēļas galvenais uzdevums ir Ziemeļvalstu literatūras un kultūras iepazīšana. Nedēļas laikā bibliotēkās notiek lasījumi, stāstu stāstīšana, literatūras izstādes, debates, konkursi un citi pasākumi.  

     13. novembris, ir lielā lasīšanas diena. Ziemeļvalstu Bibliotēku nedēļai ir trīs kopējie lasījumi - Rīta stunda pašiem mazākajiem lasītājiem, Krēslas stunda pieaugušajiem, kā arī jau otro gadu tiek piedāvāts lasījums pusaudžiem. 

     Arī Salacgrīvas novada bibliotēkā 13. novembra vakarā pulcējās apmeklētāji, lai sveču gaismā kopā lasītu un klausītos Krēslas stundas lasījumu. Šoreiz nedēļas lasījumu tēma – Ziemeļu salas. No piedāvātā Fragmentu klāsta izvēlējāmies Ullas – Lenas Lundbergas grāmatas “Ledus” un Mauri Kunnasa “Bagātību sala” fragmentus. “Bagātību sala” fragmentu izvēlējāmies tāpēc, ka tas ir Roberta Lūisa Stīvensona klasiskā pirātu stāsta pārstāsts.

     Skarbo un skaisto ziemeļu dabas vidi uzburt un iejusties tajā palīdzēja video par Islandes salas dabu un brīnišķīgā mūzika.

Gunta Zeme,

Salacgrīvas bibliotēkas bibliotekāre  

 


      Atpakaļ
<< Jūnijs 2021 >>
POTCPSSv
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Kur Jūs iegūstiet informāciju par Salacgrīvas bibliotēkas pakalpojumiem?

Klātienē bibliotēkā
Bibliotēkas mājaslapā
Bibliotēkas sociālajos tīklos
Vietējā avīzē
Citur

Apskatīt rezultātus


 
 
Limbažu novada aktualitātes
 
 
Alojas, Krimuldas, Limbažu un Salacgrīvas novada laikraksts
 
Latvijas kultūras datu portāls